خریدار گرامی ما بهترین خدمات در سرعت و بازدهی شما را تامین می کنیم. کودها از بهترین سرورها و خدمات بازی در کل دنیا برای شما فراهم شده است.

توجه این بخش برای عموم باز است و گیفت کارتها قابل خریداری است به غیر از 2بخش حفاظت شده با کد که رمز در اختیار نفرات همکار بوده که قیمت کدها را به قیمت عمده خریداری و روزانه کار و کسب درآمد می کنند.
1 5 - گیفت کارت
razer gold
(GLOBAL)

گیفت ریزرگلد

trtr - گیفت کارت
GIFT CARD APPLE

خرید گیفت کارت اپل

g1 - گیفت کارت
GOOGLE PLAY

خرید گیفت کارت گوگل پلی

jjjj1 - گیفت کارت
خرید code uc pubg

خرید کد یوسی پابجی

f4785y3 - گیفت کارت
خرید code gem freefire

خرید کد جم فری فایر

جم فری فایر

در فری فایر هر بازی زمان 10 دقیقه ای دارد که شما را در جزیره ای در مقابل 49 بازیکن دیگر قرار میدهد که همگی به دنبال بقا هستند. در ابتدای بازی شما با یک چتر نجات در جزیره ای ناشناخته فرود می آیید که باید با یک استراتژی مناسب پیروز میدان شوید.
23 34 - گیفت کارت

یوسی پابجی

برای خرید یوسی ارزان پابجی میتوانید از طریق همین صفحه بر روی آیکون پابجی کلیک کرده و ارزانترین قیمت یوسی رو در کل ایران خریداری نمایید
2345 1 - گیفت کارت

بازی های سوپرسل

کلش آف کلنز (Clash of Clans) – که در ایران به اختصار کلش نامیده میشود – از محبوب ترین بازی های سبک استراتژیک است که در سال 2013 توسط کمپانی قدرتمند SUPERCELL به بازار عرضه شد. کلش آف کلنز بعد از گذشت هفت سال تا به امروز طرفداران خود را دارد.
23 1 - گیفت کارت

سی پی کالاف

Call of Duty ( کالاف دیوتی ) بازی در سبک اکشن است که توسط اکتیوژن در سال 2003 برای رایانه شخصی معرفی شد و پس از استقبال بسیار از سمت گیمرها نسخه مخصوص کنسول های بازی نیز ساخته شد.
23 2 - گیفت کارت
icon2 1 70x70 - گیفت کارت

آخرین خرید های کاربران

855000T تومان هادی گلمحمدلو