جمو پلاس قدیمی ترین سایت فروش جم و پول های رایج بازی ها در ایران میباشد و 5سال سابقه فعالیت دارد، بنا به درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه گری برای خرید اکانت و فروش اکانت برای امنیت بیشتر اکانت ها تصمیم به اضافه کردن این خدمت کردیم.

مراحل خرید اکانت یا فروش اکانت: دریافت دسترسی اکانت از فروشنده و دریافت وجه مورد معامله از خریدار و انتقال اکانت به خریدار و انجام اقدامات امنیتی برای حمایت از خریدار

Untitlبلفقed 1ذ - واسطه گری خرید و فروش آکانت بازی
واسطه گری برای خرید اکانت یا فروش اکانت: لطفا توضیحات مختصر و مفید که در پایین فرم میباشد ابتدا مطالعه فرمایید

در آرامش و خیال راحت خرید اکانت را انجام دهید

خرید اکانت یا فروش اکانت؟

طرف معامله خودتان (خرید اکانت) را  به سایت جمو پلاس معرفی کرده و با خیال راحت کارشناس سایت شما را همیاری کرده در رد و بدل کردن پول و تحویل آکانت به خریدار با انجام دادن تمام نکات امنیتی برای جمیل یا… با درصد کم کمیسیون واسطه گری برای شما انجام خواهد داد.

لطفا فیلدهارا برای خرید اکانت یا فروش اکانت درست و دقیق جواب دهید تا کارشناس سایت با شما هماهنگی کند

کاربر گرامی متنی که مشاهده می‌فرمایید، قوانین واسطه‌گری خرید اکانت یا فروش اکانت در جموپلاس است، لطفاً بادقت مطالعه بفرمایید سپس اقدام به ثبت درخواست واسطه‌گری برای خرید اکانت یا فروش اکانت موردنظر خود کنید.

نکته بسیار مهم برای خرید اکانت: تنها راه ارتباطی جمو پلاس شماره واتس‌اپ ۰۹۳۹۴۴۲۳۷۱۸ هست و هیچ روش دیگری (از جمله آیدی تلگرام، شماره‌های واتس‌اپ و …) مورد تأیید جمو پلاس نمی‌باشد و امکان دارد در معرض کلاهبرداری قرار داشته باشید.

معامله امن و تضمینی با جموپلاس داشته باشید: جمو پلاس قدیمی‌ترین سایت فروش جم و پول‌های رایج بازی‌ها در ایران است و 5 سال سابقه فعالیت دارد، بنابه‌درخواست مکرر کاربران مبنی بر واسطه‌گری برای امنیت بیشتر خرید اکانت و فروش اکانت تصمیم به‌اضافه کردن این خدمت کردیم.

سایت جموپلاس دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن هست که از نظر فضای مجازی فقط سایت های معتبر و دارای مجوزهای مربوطه دارای این نماد اعتماد هستند.

مراحل ثبت بسیار ساده و ابتدایی کدنویسی شده و می‌توانید راحت درخواست خود را ثبت کرده تا با شما تماس گرفته و دریافت دسترسی اکانت از فروشنده و دریافت وجه مورد معامله از خریدار و انتقال اکانت به خریدار و انجام اقدامات امنیتی برای حمایت از خریدار گرامی.

[wpse_comment_form]

website 1 70x70 - واسطه گری خرید و فروش آکانت بازی

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به صفحه آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید؛
از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ غروب
در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد

icon2 1 70x70 - واسطه گری خرید و فروش آکانت بازی

آخرین خرید های کاربران

855000T تومان هادی گلمحمدلو