اسکایلر فری فایر 200x500 - شخصیت اسکایلر فری فایر

اسکایلر

جنسیت: مرد
سن: 26
سال تولد: 5 ژوئیه

شخصیت یا کاراکتر اسکایلر فری فایر به عنوان داغ‌ترین خواننده و رقصنده پاپ در کشور به شهرت رسید و اکنون مدیرعامل بزرگترین شرکت سرگرمی و بازی در ویتنام است.

شخصیت اسکایلر فری فایر انگیزه دارد برای تبدیل شدن به بهترین استعداد موسیقی در تجارت و همچنین جستجو و دنبال کردن بهترین استعدادها. او به هیچ عنوان دوست ندارد ببازد و اعتقاد دارد که خلاقیت به انسان این امکان را می دهد که به جای بدی ها، خوبی های دنیا را ببینند.

توانایی بقای ویژه

1 3 - شخصیت اسکایلر فری فایرریپتاید ریتم

یک موج صوتی به جلو پرتاب کنید که به دیوارهای Gloo آسیب می رساند. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی HP می شود. جلوه های بازیابی انباشته و ذخیره نمی شوند.

برای باز کردن قفل، کارت حافظه SKYLER را جمع آوری کنید

1 5 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

یک موج صوتی به سمت جلو پرتاپ کنید که به 5 دیوار Gloo در 50 متر آسیب می رساند. سی دی 60. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 4 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند.

2 7 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

یک موج صوتی به جلو پرتاب کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 58 متری آسیب می رساند. سی دی 58. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 5 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند.

3 7 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

یک موج صوتی به جلو پرتاب کنید که به 5 دیوار Gloo در فاصله 67 متری آسیب می رساند. سی دی 55. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 6 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند. کارت بازی airdrop را احضار کنید.

4 7 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

یک موج صوتی به سمت جلو پرتاب کنید که به 5 دیوار Gloo در 77 متر آسیب می رساند. سی دی 51. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 7 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند.

5 7 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

یک موج صوتی به جلو پرتاب و مستقر کنید که به 5 دیوار Gloo در 88 متر آسیب می رساند. سی دی 46. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 8 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند.

6 7 - شخصیت اسکایلر فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

یک موج صوتی به سمت جلو پرتاب و مستقر کنید که به 5 دیوار Gloo در 100 متر آسیب می رساند. سی دی 40. همچنین، هر Gloo Wall مستقر شده منجر به بازیابی 9 HP می شود. جلوه های بازیابی ذخیره نمی شوند. بنر اسکایلر را آشکار کنید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

برای تخفیف های افسانه ای ما سایت جموپلاس را به شما معرفی میکنیم.

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

  • همه
  • Free Fire
  • بلاگ
  • کارکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر معرفی کاراکتر نیری مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی کاراکتر لئون مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی

Free Diamonds Free Fire

روش به‌دست‌آوردن جم رایگان و جوایز از قبیل اسلحه، صندوق و لباس در فری فایر. 100درصد تضمینی و تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *