شیرو فری فایر 200x500 - شخصیت شیرو فری فایر

شیرو

جنسیت: مرد
سن: 19
سال تولد: 20 نوامبر

دعوا و خشونت بخشی از زندگی شخصیت یا کاراکتر شیرو فری فایر از دوران کودکی او بوده است. به عنوان یک پسر شرور باج گیر در منطقه. دریافت، حمل، تحویل … بدون سوال: او فقط بسته های شرکت را گرفته و به مقصد مشتریان برده و این کار که برای او لازم است انجام می دهد. هنگامی که او در شرکت پست و حمل و نقل نیست، شخصیت شیرو فری فایر از وقت آزاد خود برای تمرین و ورزش در آکادمی مبارزه Wukong استفاده می کند. تنها یک برنامه در زندگی روزمره او این است که کار تحویل گاهی بیشتر از آموزش مبارزه منجر به دعوا و آسیب می شود.

توانایی بقای ویژه

Shirou skill شیرو فری فایر - شخصیت شیرو فری فایرخسارت وارد شده است

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری ضربه می زند، دشمن علامت گذاری می شود (فقط برای کاربر قابل مشاهده است). و اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای نفوذ زره اضافی است.

برای باز کردن قفل، کارت حافظه شیرو را جمع آوری کنید

1 20 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 50 درصد نفوذ زره اضافی است، CD 25s.

2 22 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 58 درصد نفوذ زره اضافی است، CD 24s.

3 22 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 67 درصد نفوذ زره اضافی است، CD 22s. کارت بازی airdrop را آشکار و داشته باشید.

4 22 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 77 درصد نفوذ زره اضافی است، CD 19.

5 22 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 88 درصد نفوذ زره اضافی است، CD 15s.

6 22 - شخصیت شیرو فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

هنگامی که کاربر از فاصله 80 متری توسط دشمن مورد اصابت قرار می گیرد، مهاجم مذکور برای 6 ثانیه علامت گذاری می شود (علامت گذاری فقط برای کاربر قابل مشاهده است). اولین شلیک روی دشمنان مشخص شده دارای 100% نفوذ زره اضافی است، CD 10s. بنر شیرو را داشته باشید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

برای تخفیف های افسانه ای ما سایت جموپلاس را به شما معرفی میکنیم.

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

  • همه
  • Free Fire
  • بلاگ
  • کارکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر معرفی کاراکتر نیری مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی کاراکتر لئون مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی

Free Diamonds Free Fire

روش به‌دست‌آوردن جم رایگان و جوایز از قبیل اسلحه، صندوق و لباس در فری فایر. 100درصد تضمینی و تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *