k فری فایر 200x500 - شخصیت K فری فایر

K

جنسیت: مرد
سن: 31 سال
تولد: 06 اکتبر

شخصیت یا کاراکتر K فری فایر بچه باهوش و زرنگی بود، اما مانند اکثر بچه های هم سن و سالش مدرسه را جدی نمی گرفت. وقتی 16 ساله بود، هنوز در مدرسه دبیرستان بود، تصادف کرد و ستون فقراتش در حادثه شکست. پزشکان به او گفتند که دیگر هرگز نمی تواند راه برود. اما او حاضر به تسلیم نشد و این پایان برای او نخواهد بود – شخصیت K فری فایر به فیزیوتراپی رفت، درمان خود را در خانه شروع کرد و یک مربی پیدا کرد که به او کمک کند تا بیشتر تمرین و تلاش کند. بعد از یک سال او راه می رفت. همچنان دو سال او ورزش کردن را ادامه داد. این تجربه چند چیز را به او آموخت که تا آخر عمر با او همراه بود.
– در زندگی ناامید نشوید.
– او مجبور شد برای گذراندن این تجربه در درون خود همیشه فکر کند و به این نتیجه رسید و یاد گرفت که خودش، انگیزه هایش و همچنین جایگاهش در دنیا را درک کند.
– یک عارضه جانبی آن این بود که او اکنون می توانست اطرافیان خود را به همان روش فکرهایشان را بخواند و درک کند.
– او همچنین می خواست بدن و ذهن خود را قوی تر کند تا دیگر هرگز به همان شکل که در دوران مدرسه آسیب نبیند.

توانایی بقای ویژه

1 2 - شخصیت K فری فایراستاد همه

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: هر {4} ثانیه 2 EP، حداکثر تا {6} EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3.

برای باز کردن قفل، کارت حافظه K را جمع آوری کنید

1 4 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: هر 3 ثانیه 2 EP، تا 100 EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3.

2 6 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: 2 EP هر 2.8 ثانیه، تا 110 EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3.

3 6 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: 2 EP هر 2.6 ثانیه، تا 120 EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3. کارت بازی airdrop را احضار کنید.

4 6 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: 2 EP هر 2.4 ثانیه، تا 130 EP را بازیابی کنید. سی دی سوئیچ حالت: 3 ثانیه.

5 6 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: 2 EP هر 2.2 ثانیه، تا 140 EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3.

6 6 - شخصیت K فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالت Jiujitsu: متحدان در فاصله 6 متری 500٪ افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند. حالت روانشناسی: هر 2 ثانیه 2 EP، تا 150 EP را بازیابی کنید. سوئیچ حالت سی دی 3. بنر K آشکار کنید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

برای تخفیف های افسانه ای ما سایت جموپلاس را به شما معرفی میکنیم.

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

  • همه
  • Free Fire
  • بلاگ
  • کارکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر معرفی کاراکتر نیری مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی کاراکتر لئون مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی

Free Diamonds Free Fire

روش به‌دست‌آوردن جم رایگان و جوایز از قبیل اسلحه، صندوق و لباس در فری فایر. 100درصد تضمینی و تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *