دلشا فری فایر 200x520 - شخصیت داشا فری فایر

داشا

جنسیت: زن
سن: 25
سال تولد: 8 دسامبر

شخصیت یا کاراکتر داشا فری فایر کودکی بسیار شاد و سازنده بود اما به علت بدشانسی های زیاد پس از آن یک سری اتفاقات ناگوار در زندگی او اتفاق افتاد. پدر و مادرش فوت کردند، بهترین دوستش مهاجرت کرد، مرگ خانواده‌اش برای او وحشتناک بود و کشورش در آستانه جنگ اوکراین بود. او احساس می کرد که مورد خیانت، بدرفتاری و سوء استفاده مردم و دولت اوکراین قرار گرفته است. شخصیت داشا فری فایر در 18 سالگی باید انتخاب می کرد: برای زنده ماندن باید بجنگد، یا اجازه می داد خاطرات بد گذشته او را نابود کند یا همه چیز را رها کند و خوش بگذراند. او گزینه سوم را انتخاب کرد و از سرگرمی به عنوان سلاحی برای پس گرفتن زندگی خود استفاده کرد.

توانایی بقای ویژه

فری فایر - شخصیت داشا فری فایرمهمانی در

کاهش آسیب وارده و زمان بهبودی ناشی از سقوط بالا. کاهش میزان تجمع پس‌زدگی و حداکثر پس‌زدگی.

برای باز کردن قفل، کارت حافظه داشا را جمع آوری کنید

1 15 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 30٪. کاهش 60% زمان بازیابی از سقوط کاهش 6% میزان پس‌زدگی حداکثر پس‌زدگی را تا 6 درصد کاهش می دهد.

2 17 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 32٪. کاهش 62% زمان بازیابی از سقوط کاهش میزان تجمع عقب‌نشینی تا 6.4 درصد. حداکثر پس‌زدگی را تا 6.4 درصد کاهش می دهد.

3 17 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 35٪. کاهش 65% زمان بازیابی از سقوط کاهش 7% میزان پس‌زدگی حداکثر عقب نشینی را تا 7 درصد کاهش می دهد. کارت بازی airdrop را داشته باشید.

4 17 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 39٪. کاهش 69% زمان بازیابی از سقوط کاهش نرخ تجمع پس زدگی تا 7.8٪. حداکثر پس‌زدگی را تا 7.8 درصد کاهش می دهد.

5 17 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 44 درصد. کاهش 74 درصدی زمان بازیابی از سقوط کاهش میزان تجمع پس‌زدگی تا 8.8 درصد. حداکثر پس‌زدگی را تا 8.8 درصد کاهش می دهد.

6 17 - شخصیت داشا فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

کاهش ضربه ناشی از سقوط تا 50٪. زمان بازیابی پس از سقوط را تا 80 درصد کاهش دهید. کاهش 10 درصد میزان پس‌زدگی حداکثر پس زدگی را تا 10 درصد کاهش می دهد. بنر داشا را داشته باشید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

برای تخفیف های افسانه ای ما سایت جموپلاس را به شما معرفی میکنیم.

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

  • همه
  • Free Fire
  • بلاگ
  • کارکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر معرفی کاراکتر نیری مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی کاراکتر لئون مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی

Free Diamonds Free Fire

روش به‌دست‌آوردن جم رایگان و جوایز از قبیل اسلحه، صندوق و لباس در فری فایر. 100درصد تضمینی و تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *