clu فری فایر 200x500 - شخصیت clu فری فایر

Clu

جنسیت: زن
سن: 24
سال تولد: 28 فوریه

شخصیت یا کاراکتر clu فری فایر در حومه یک کلان شهر بزرگ شد. پدر و مادرش ثروتمند بودند، هرگز نگران اصول اولیه زندگی نبودند و او کودکی بسیار مرفه و بدون دغدغه روزگار بود. زمانی که او نوجوان بود، پدرش برای جنگ استخدام شد. جنگ یک سال بعد تمام شد و پدر شخصیت clu فری فایر دیگر به خانه نیامد. او هرگز پیدا نشد. کلو پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان یک افسر تجسس شد به این امید که بتواند جزئیات ناپدید شدن پدرش را پیدا کند.

توانایی بقای ویژه

Clu skill جموپلاس - شخصیت clu فری فایرمراحل ردیابی

موقعیت های دشمنانی را که در حالت اسکات یا اسکات نیستند، سی دی 50 بیابید. هم تیمی ها بعد از سطح 4 جلوه های مهارتی ویژه را به اشتراک می گذارند.

برای باز کردن قفل، بخش حافظه CLU را جمع آوری کنید

1 2 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

موقعیت های دشمنانی را که در حالت اسکات یا اسکات نیستند، پیدا کنید. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی را به اشتراک می گذارند.

2 4 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

موقعیت های دشمنان را در فاصله 55 متری که در حالت اسکوات یا آشکار نیستند، پیدا کنید. ماندگاری 5.5 ثانیه، سی دی 72 ثانیه. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی را به اشتراک می گذارند.

3 4 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

موقعیت های دشمنان را در فاصله 60 متری که در حالت اسکوات یا درازکش نیستند، پیدا کنید. دوام برای 6s، CD 69s. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی ویژه را به اشتراک می گذارند. کارت بازی airdrop را آشکار کنید.

4 4 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

موقعیت های دشمنان را در فاصله 65 متری که در حالت اسکوات یا آشکار نیستند، پیدا کنید. دوام برای 6.6s، CD 66s. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی را به اشتراک می گذارند.

5 4 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

موقعیت های دشمنان را در فاصله 70 متری که در حالت اسکوات یا درازکش نیستند، پیدا کنید. ماندگاری 7 ثانیه، سی دی 63 ثانیه. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی را به اشتراک می گذارند.

6 4 - شخصیت clu فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

موقعیت های دشمنان را در فاصله 75 متری که در حالت اسکوات یا دراز نیستند، پیدا کنید. ماندگاری 7.5 ثانیه، سی دی 60 ثانیه. هم تیمی ها بعد از سطح 1 جلوه های مهارتی را به اشتراک می گذارند. بنر Clu’s

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

<p style=”text-align: center;”>برای تخفیف های افسانه ای ما <a href=”https://gemoplus.com/”><strong>سایت جموپلاس</strong></a> را به شما معرفی میکنیم.</p>

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *