کرونو فری فایر 206x300 - شخصیت کرونو فری فایر

کرونو

جنسیت: مرد
سن: 35
سال تولد: 05 فوریه

شخصیت یا کاراکتر کرونو فری فایر از یک جهان دیگری ظاهر می شود و می آید که در آن سطح علم و فناوری خیلی بالاتر از فناوری موجود در جهان کنونی زمین ما است.

او بچگی معمولی در جهان اصلی خود داشت. والدین او وکلای منحصر بفرد و معروف بودند که با فقر و گرسنگی مبارزه کردند و به بی‌خانمان‌های فقیر در جامعه کمک می کردند. به همین دلیل شخصیت کرونو فری فایر از زمانی که خیلی جوان بود همیشه در مورد گروه های محروم آگاهی داشت و با بزرگتر شدن راه حل هایی را پیدا کرد تا به سهم خود کمک کند.

توانایی بقای ویژه

1 کرنو فری فایر - شخصیت کرونو فری فایرتایم ترنر

یک میدان نیروی مسدود کننده آسیب ایجاد می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست.

برای باز کردن قفل، کارت حافظه CHRONO را جمع آوری کنید

لول 1 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 1

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 4 ثانیه دوام دارند. سی دی 180.

لول 2 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 2

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 4 ثانیه دوام دارند. سی دی 164s.

لول 3 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 3

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 5 ثانیه دوام دارند. سی دی 150.

لول 4 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 4

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 5 ثانیه دوام دارند. سی دی 138s.

لول 5 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 5

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 6 ثانیه دوام دارند. سی دی 128.

لول 6 1 - شخصیت کرونو فری فایر

باز کردن قفل لِول 6

یک میدان نیرو ایجاد می کند که 800 آسیب را مسدود می کند. قادر به حمله به دشمنان بیرونی از داخل میدان نیست. تمام افکت ها 6 ثانیه دوام دارند. سی دی 120.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی کلیک کنید

<p style=”text-align: center;”>برای تخفیف های افسانه ای ما <a href=”https://gemoplus.com/”><strong>سایت جموپلاس</strong></a> را به شما معرفی میکنیم.</p>

رضایت از خرید جم فری فایر ارزان قیمت تخفیف ویژه

گسترش دادن 90%100
طراحی 80%100
بازاریابی 70%100

میزان مطالعه محتوا در روز

برای رضایت مندی با ما در ارتباط باشید پرسش و پاسخ خود از ثبت دیدگاه با ما در میان بگذارید برای بهبود و کیفیت سایت. در ضمن برای مشاهده ارزانترین قیمت و خرید جم فری فایر ارزان لطفا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

کاراکترهای فری فایر

کاراکترهای فری فایر معرفی کاراکتر نیری مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی کاراکتر لئون مشخصات کامل شخصیت بیشتر بخوانید معرفی

Free Diamonds Free Fire

روش به‌دست‌آوردن جم رایگان و جوایز از قبیل اسلحه، صندوق و لباس در فری فایر. 100درصد تضمینی و تست شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *