رمز ایمیل شما بعد از ثبت سفارش از سایت جموپلاس و سوابق خرید شما حذف خواهد شد تا نگرانی دسترسی توسط افراد دیگر را نداشته باشید.

در صورت ورود اشتباه رمز و نام‌کاربری٬ سفارش شما بزرگوار تنها یک بار در انتهای سفارشات قرار گرفته و با شما تماس گرفته می شود که موجب دیر شارژ شدن حساب شما یا برگشت وجه خواهد شد.
توجه:لطفا پیش از ثبت سفارش رمز و نام کاربری خود را امتحان نمایید تا از ورود اطلاعات مطمئن شوید

77 1 - خرید پوینت فیفا موبایل

FIFA MOBILE

خرید پوینت فیفا موبایل

فیفا موبایل (FIFA Mobile) نسخه موبایلی سری بازی های فیفا است که در سال 2016 برای اندروید و ios توسط شرکت الکترونیک آرتز(ELECTRONIC ARTS) معرفی شد.

FIFA Mobile دارای 30 لیگ، 650 تیم، 18 هزار بازیکن واقعی می باشد که برای شما یک تجربه هیجان انگیز و تا حدودی شبیه به واقعیت را به وجود می آورد.

همچنین پوینت فیفا موبایل برای خرید بسیاری از امکانات و آیتم های بازی مورد استفاده قرار میگیرد که برای پیشرفت در بازی به این آیتم ها احتیاج پیدا خواهید.تیم جموپلاس در تلاش است با فراهم کردن محیطی امن و سریع خرید ارزان پوینت فیفا موبایل را امکان پذیر کند، همچنین جموپلاس امکان خرید ارزان پوینت فیفا موبایل را نیز فراهم کرده است.

شما میتوانید از طریق همین صفحه بسته پوینت و یا پک مورد نظر خود را سفارش داده تا در کوتاه ترین زمان برای حساب شما واریز گردد.

[wpse_comment_form]

website 1 70x70 - خرید پوینت فیفا موبایل

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به صفحه آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید؛
از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ غروب
در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد

icon2 1 70x70 - خرید پوینت فیفا موبایل

آخرین خرید های کاربران

31360T تومان امیر علی علی نیا

518155T تومان rebvar rashi

265000T تومان مهدی امینی