رمز ایمیل شما بعد از ثبت سفارش از سایت جموپلاس و سوابق خرید شما حذف خواهد شد تا نگرانی دسترسی توسط افراد دیگر را نداشته باشید.

در صورت ورود اشتباه رمز و نام‌کاربری٬ سفارش شما بزرگوار تنها یک بار در انتهای سفارشات قرار گرفته و با شما تماس گرفته می شود که موجب دیر شارژ شدن حساب شما یا برگشت وجه خواهد شد.
توجه:لطفا پیش از ثبت سفارش رمز و نام کاربری خود را امتحان نمایید تا از ورود اطلاعات مطمئن شوید

22 1 - جم کلش اف کلنز

CLASH OF CLANS

خرید جم کلش اف کلنز

جم کلش اف کلنز: در مورد خرید جم کلش اف کلنز گروه مجهز جموپلاس این قول را به شما خواهد داد تا بهترین خدمات و جوائز هفتگی را به علاقه‌مندان این بازی، پشتیبانی و کمتر از 15 دقیقه جم کلش اف کلنز را حساب شما واریز خواهد کرد.

در بازی کلش اف کلنز تا منابع و غنیمت (اکسیر، طلا و نفت) بیشتر را غارت کنید پیشرفت شما چشمگیر می‌شود. یک راهنمایی خوب در بازی این است اگر زبان نوشتاری بازی را در قسمت تنظیمات تغییر دهید زودتر به شما جعبهٔ 25 جم می‌دهد. گزینه‌های حیاتی بازی در کلن و جنگ‌های قبیله‌ای می‌باشد که جوایز شما را دوچندان و کارت‌های هدیه بازی می‌گیرید. خرید جم کلش اف کلنز قدرت دیوارهای قلعه شما را تقویت کرده و شما را شکت نا پذیری برای سایر دشمنان در بازی می‌کند و در نتیجه خرید جم را به ما بسپارید و در قرعه‌کشی جوایز هفتگی ما در بین علاقه‌مندان این بازی در سایت جموپلاس ثبت‌نام و با خیال راحت بسته موردنظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.

[wpse_comment_form]

website 1 70x70 - جم کلش اف کلنز

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به صفحه آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید؛
از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ غروب
در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد

icon2 1 70x70 - جم کلش اف کلنز

آخرین خرید های کاربران

318600T تومان مهدی سعودی

317585T تومان ادریس اسماعیل پوری

309235T تومان امید عسکرپور