135 - جم فری فایر
با آیدی آکانت در لحظه

جم فری فایر

بدون نیاز به اطلاعات حساب

خرید با اطلاعات

از این قسمت به پایین خرید بسته ها با اطلاعات می باشد

خرید جم فری فایر (الماس) قبل از توضیح در مورد خرید در سایت جموپلاس به این نکته اشاره کنیم که تخفیف ویزه هر هفته با شمارش معکوس در سایت شروع خواهد شد و این فرصت را از دست ندهید. فری فایر بهترین گیم به سبک رویداد و تیراندازی در یک جزیره است که  فقط یک هدف وجود دارد: آن هم زنده ماندن و پاسخ به ندای وظیفه است.

با فرود چتر نجات شروع خواهد شد و سرعت از عمل هر بازیکن برای جمع‌آوری اسلحه مهمات و تجهیزات شما را در برابر دشمنان قوی خواهد کرد. هر بازی که تقریباً ۱۰ دقیقه زمان می‌برد مقابل 49 بازیکن به رقابت می‌روید.

شما می‌توانید گروهی به رقابت بروید و بجنگید برای زنده ماندن (حداکثر 4 بازیکن). بازی گرافیک فوق‌العاده و روان و محیطی زیبا در تلفن همراه برای اندروید و ای او اس دارد. نکته بسیار مهم اینجاست که نسبت به بقیه گیم‌های تلفن همراه Garena Free Fire محیطی زیبا خدمات خوب خرید جم فری فایر ارزان برای قدرتمند شدن را دارد.

گروه مجهز جموپلاس این افتخار را دارد برای پشتیبانی از خدمات و الماس ارزان و جایزه‌های هفتگی (جم رایگان) بین مشتریان فروشگاه قرعه‌کشی کند. قیمت‌های ما رقابتی و در کمترین حد خود می‌باشد. پس با خیال راحت از فروشگاه خرید کنید و سریع الماس (جم) را در بازی دریافت کنید.

در روش خرید جم فری فایر نیازی به اطلاعات نیست و فقط شناسه (ID) را در برگه زیر وارد نمایید.

[wpse_comment_form]

website 1 70x70 - جم فری فایر

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به صفحه آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید؛
از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ غروب
در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد