• Last Island of Survival

  خرید تیکت لاست ایسلند

  تیکت لست ایسلند یا (Last Island of Survival)

  بهترین بازی در نوع اکشن و آدرنالین است در جزیره‌ای دورافتاده برای زنده ماندن و بقا که شما را به هر نوع چالش می‌برد و تهدیدهای زیادی در شما را از دستیابی به موفقیت در بازی بازمی‌دارند از بازیکنان فرصت‌طلب لست ایسلند تا بلایای طبیعی و کم‌آبی و گرسنگی، پس در هر جای بازی دوست دارید بگردید و شروع به ساختن سلاح‌های سرد دستی کنید و پایگاه‌های خودتان را بسازید و در امان باشید.

  این روزها با افزایش و تنوع بازی‌ها همراه هستیم که بسیاری از آن‌ها جذاب و پرهیجان و به‌خصوص تودل‌برو هستند مانند بازی که می خام به شما معرفی کنم:

  بازی last island survival که شاید خیلی از شما دربارهٔ این بازی یونیک شنیده باشید.

  قیمت تیکت لست ایسلند

  قیمت و خرید بازی تیکت لست ایسلند بنا به قیمت روز محاسبه شده و 20درصد تخفیف همیشگی روی بسته‌ها اعمال خواهد شد.

  last island 2 300x142 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  خرید تیکت لست ایسلند / buy ticket last island of survival

  این game به شیوه‌ای طراحی و پیاده  شده که یک صحنهٔ سینمایی واقعی را برای شما بازسازی می‌کند و شمارا داخل بازی می‌برد این بازی اکشن ضربان قلب و آدرنالین را بالا می‌برد.

  در یک جزیرهٔ دورافتاده تنها گیر افتادید، هیچ‌گونه وسایل برای زنده ماندن اولیه حتی آشامیدنی (آب) و نان به همراه ندارید بااین‌حال باید برای زنده ماندن خود حرفه‌ای بجنگید.  Island پر از دشمن‌های زیاد (،زامبی‌های وحشتناک، حیوانات درنده و بی‌رحم و هلیکوپترهای جنگی است.

  شما باید مواد اولیه و خام برای زنده ماندن و زندگی‌کردن در این جزیره  مانند مس، آهن، هیزم (چوب)،سنگ و … را جمع‌آوری کنید تا بتوانید پایگاه‌های مستحکم در برابر دشمنان خود را بسازید؛ اما مواظب جرم‌گرفتگی و کهنه شدن (زنگ زدن) آنها باشید. پوسیدگی و خراب‌شدن مواد جمع‌آوری‌شده  بزرگ‌ترین دشمن شما محسوب می‌شود که شمارا در برابر دشمنان تضعیف می‌کند.

  بازی سه منطقه خشکی، برفی، جنگلی دارد که همهٔ مناطق دارای زامبی‌ها و حیوانات درنده وحشی (zombies and wild animals) است.

  راز زنده ماندن پیداکردن مواد اولیه زیاد و ساخت خانه‌ای محکم و امن(A safe house)است.

  به دشمنان حمله کنید، آنها را محو و نابود کنید و دارایی‌شان را به غارت ببرید و با آن سلاح و مهمات برای دفاع و حمله تهیه کنید.

  last island 4 300x150 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  هدایا و بلیط های رایگان آخرین جزیره بقا

  متحد شدن بزرگ‌ترین کلید و نماد پیروزی شما محسوب می‌شود؛ اما درهرصورت مراقب دوستان خود باشید؛ زیرا که آنها می‌توانند بر ضد شما خیانت و بدترین دشمن شما محسوب شوند، پس نابود کنید تا زنده بمانید.

  پایگاه‌های دشمن را آتش بزنید و نابود کنید تا چیزی از آنها باقی نماند.

  مانند یک غواص ماهر در زیر آب شنا کنید و خودتان را مخفی کنید تا دشمنان شما مشاهده نکرده و پیدا نکنند.

  و به level مقام‌های بالاتری بروید تا در بالای جدول قرار گیرید و همه به شما لقب نابودگر(terminator) را بدهند.

  در survival می‌توانید آزادانه در بازی بگردید و عجایب نهفته شده در بازی لست را تجربه و کشف کنید.

  در بازی دوستان واقعی و دلسوز خود را پیدا کرده و یک گروه را تشکیل دهید؛ مانند یک ارتش (شکست‌ناپذیر) عمل کنید و به جنگ بروید، مناطق بیشتری را تصرف و از آن خود کنید.

  در هرجایی در بازی می‌توانید قلمرو خود را گسترش داده و خانه بسازید و نام گروه (ارتش) خود را برای هر یک از آنها انتخاب کنید.

  خرید تیکت لست ایسلند

  اصلاً تیکت لست ایسلند چیست؟

  تیکت مانند سکه یا الماس یا به عبارتی پول بازی last island عمل می‌کند که با آن می‌توان لباس‌های زیبا برای کاراکترهای مدنظر و اسکین (اسلحه) و خیلی چیزهای دیگر را خریداری نمود.

  خرید تیکت لست ایسلند دوبل

  برای خرید تیکت لست ایسلند دوبل (دوبرابر) سایت جموپلاس این امکان را دارد برای هر کاربر که اولین خرید در بازی برای هر یک از بسته‌ها برای اولین‌بار دوبل تیکت واریز کند.

  برای مثال بسته 65 تیکت لست ایسلند برای اولین‌بار خرید 130 تیکت دریافت خواهید کرد.

  برای بسته 320 تیکت لست ایسلند 640 تیکت لست ایسلند دریافت خواهید و الی آخر که بسته 6600 تیکت خریداری کنید 13200 تیکت دریافت خواهید کرد.

  نکته: بسته‌های دوبل فقط برای خرید اول و هدیه از سرور پرداخت بازی است و در صورت خریداری برای بار دوم از همان بسته همان میزان خریداری شده به اکانت شما واریز خواهد شد.

  قدرت castle خود را ارتقا دهید تا به مستحکمی  فولاد باشید.

  از مهم‌ترین  راه‌های رسیدن به پیروزی ساخت پایگاه امن (محکم) و ذخیره مواد غذایی و اسلحه می‌باشد.

  طوری بازی کنید که نام شما همانند اسپارتاکوس باعث ترس و وحشت افراد جزیره شود و مانند یک تکاوری شجاع و نترس باشید.

  مواظب اطرافتان بخصوص هلیکوپترهای جنگی باشید که از تمام زوایا شما را هدف و مورد شلیک قرار می‌دهند و سعی دارند شما را نابود کنند.

  با قدم‌زدن در جزیره و خرابه‌ها با افرادی با لباس خونین و چهره‌ای ترسناک روبه‌رو می‌شوید که باعث می‌شود ضربان قلبتان تندتر شود و با هیجان و شور و شوق بیشتر بازی را ادامه دهید.

  این بازی آنلاین بوده و می‌توانید با هم‌تیمی‌های خود در بازی صوتی مکالمه کنید.

  هرچه بیشتر level up شوید ویژگی‌های بیشتر (اسکین و لباس رایگان) را دریافت می‌کنید.

  شرح اشتراک ماهانه در بازی لست ایسلند

  با کارت اشتراک ماهانه در بازی فوق‌العاده زیبای last island همانند سایر بازی‌ها روزانه تیکت و اقلام بازی (اسکین و لباس کاراکتر) را رایگان داشته باشید.

  last island 3 300x166 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  خرید اشتراک ماهانه لست ایسلند / Buy a subscription to the last survival island

  ◆ باز کردن قفل امتیازها به شما مزایای زیر را می‌دهد:

  1. شما می‌توانید 1 بسته امتیاز را در روز درخواست کنید، درحالی‌که ویژگی Privileges فعال است. بسته‌های بدون ادعا را نمی‌توان بعداً مطالبه کرد.
  2. یک مورد تخفیف ممکن است در روز خریداری شود.
  3. شما به موارد انحصاری در مرکز خرید Privileges دسترسی پیدا می‌کنید. در این بخش هر اقلامی که خریداری کنید 50% اف خورده است (به طور مثال اسلحه 1000 تیکت را می‌توان با 500 تیکت در فروشگاه خریداری کرد).
  4. پس اشتراک ماهانه را فعال کنید تا 5 مورد را برای تجارت در لابی بازی اکسچنج تنظیم کند پس از فعال‌کردن تمدید خودکار، سیستم به طور خودکار به شما یادآوری می‌کند که هر ماه تمدید کنید.

  همچنین می‌توانید با خریداری کارت اشتراک ماهانه island از بسیاری از اقلام بازی و امتیازات اعجاب‌آور اعم از تیکت لست ایسلند را در طول دوره یک‌ماهه کسب کنید.

  پس در نتیجه گیمرهای خوب همیشه کارت‌های اشتراک ماهانه که در دو کارت 3 و 5 دلاری را در بازی فعال می‌کنند در واقع این کارت‌ها نقش کلید طلایی را دارند تا زودتر به قدرت برسید و اولین نفر در بین رقبای خود باشد.

  تیکت ارزان لست ایسلند با قیمت استثنایی را در سایت gemoplus با تحویل آنی و سریع و کمتر از 3min به بازی بپیوندید و دشمنان خود را نابود کنید تا به سطح بالاتری بروید.

  از جمله ویژگی‌های سایت جموپلاس( gemoplus ) برای هوادارانش تخفیف‌های داغ و حراج‌های فصلی  و قرعه‌کشی‌های داغ هفتگی تدارک دیده است.

  این سایت با پشتیبانی ۲۴ساعته آنی و در لحظه سعی دارد تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما کاربران و علاقه‌مندان به این بازی باشد.

  خرید اسپانسر آخرین بازی جزیره (لست ایسلند)

  (خرید اسپانسر بازی آخر جزیره)
  last island 1 300x291 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  خرید اسپانسر بازی آخر جزیره

  با خرید کارت اسپانسر 15 یا 30 روزه لست ایسلند از هدایا و بازی اعم از کارد آشپزخانه، تبر آهنی، ضربان‌ساز، کنسرو گوشت، بانداژ و آبمیوه در ست‌های مختلف هدیه بگیرید.

  [wpse_comment_form]

  website 1 70x70 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال به صفحه آموزش یا پشتیبانی مراجعه فرمایید؛
  از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ غروب
  در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد

  رمز ایمیل شما بعد از ثبت سفارش از سایت جموپلاس و سوابق خرید شما حذف خواهد شد تا نگرانی دسترسی توسط افراد دیگر را نداشته باشید.

  در صورت ورود اشتباه رمز و نام‌کاربری٬ سفارش شما بزرگوار تنها یک بار در انتهای سفارشات قرار گرفته و پشتیبانی جموپلاس با شما تماس خواهد گرفت و با شما همراه خواهد بود برای اتمام سفارش
  توجه:لطفا پیش از ثبت سفارش رمز و نام کاربری خود را امتحان نمایید تا از ورود اطلاعات مطمئن شوید باتشکر

  icon2 1 70x70 - تیکت لست ایسلند Last Island of Survival

  آخرین خرید های کاربران

  31360T تومان امیر علی علی نیا

  518155T تومان rebvar rashi

  265000T تومان مهدی امینی

  امتیاز شما برای گرفتن کد تخفیف

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴۳ رای